Benediktinský elixír ( 17 % obj )

142.00 

Bylinný likér 180 ml

Description

Složení elixíru je zvoleno s ohledem na celistvý účinek na lidský organismus.

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) příznivě působí na vysoký krevní tlak, ovlivňuje poruchy periferních částí krevního oběhu, zvláště prokrvení mozku, rozšiřuje cévy. Používá se při léčbě poruch paměti, závratí a Alzheimerově chorobě. Výrazně zlepšuje některá cévní onemocnění např. bércové vředy.

Sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus) zvyšuje nespecifickou odolnost organizmu vůči nepříznivým vlivům vnějšího prostředí, snižuje hladinu cholesterolu, zlepšují celkový metabolizmus, zejména metabolizmus krevního cukru (což je důležité u cukrovky), zvyšují tvorbu bílkovin v organizmu (zvyšuje nárůst svalové hmoty), působí stimulačně na mozek, zvyšují sexuální aktivitu a působí velmi příznivě na celkovou imunitu.

Ženšen pravý (Panax ginseng) působí proti depresím, uklidňuje, zlepšuje chuť k jídlu a stimuluje pohlavní pud.. Tradičně je užíván při nervové slabosti, při bolestech nervového původu, nespavosti, zvláště pak při depresivních stavech a sexuální ochablosti. Je užíván za účelem zlepšení životní síly, koncentrace mysli, zlepšení hojení, odolnosti vůči stresu a pro zpomalení příznaků procesu stárnutí organismu. Vyrovnává mužskou i ženskou hormonální aktivitu.

Klikni pro zvětšení

Kardamom pravý (Elatteria cardamomum) podporuje trávení, má stimulační účinky. Působí při impotenci a předčasnému výronu semene.

Zázvor obecný (Zingiber officinale) má stimulační a kardiotonické účinky, působí při zánětu varlat, nevolnosti a dráždivém kašli. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

MACA (Lepidium meyenii) zlepšuje stav mysli a snižuje úzkost a stres, zdokonaluje reakci na stres, zvyšuje hladinu androgenů, zlepšuje libido a sexuální touhu, zvyšuje počet a zlepšuje aktivitu spermií. Zlepšuje libido- sexuální touhu průměrně o 180%.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Benediktinský elixír ( 17 % obj )”

Your email address will not be published. Required fields are marked *