Benediktinský likér ( 30 % obj )

246.00 

Bylinný likér 200 ml

Description

Výroba Benediktinského likéru v Benediktinském opatství Rajhrad u Brna navazuje na několik staletí starou tradici vycházející z hlubokých znalostí léčebných účinků rostlin.

Námi předkládaný Benediktinský likér je vyroben podle starých receptur a obsahuje přes třicet druhů léčivých rostlin. Z důvodů zajištění maximální kvality, převážná většina těchto léčivých rostlin je vlastní provenience.

Benediktinský likér obsahuje 30% objemu alkoholu.

Vlastnosti a účinky: Benediktinský likér je vyroben z prvotřídních bylin a jak bylo výše uvedeno z vlastníprovenience. Staletími postupně korigovaná receptura benediktinskými bratry na základě zkušeností dovolila jednak harmonizovat blahodárné působení na lidský organismus a na příjemnou a nevtíravou chuť.

Benediktinský likér velice blahodárně působí na zažívací systém tím, že podporuje nenásilně vylučování trávicích šťáv a žluči. Tento efekt pak napomáhá k lepšímu trávení. Dalšími účinky použitých bylin je jemný dilatační účinek na dýchací cesty a v neposlední řadě účinné látky podporují prokrvení srdečního svalu. Benediktinský likér má i vedlejší mírný sedativní účinek na nervovou soustavu.

Benediktinský likér je vyráběn přirozeným a tradičním způsobem výroby. Dlouhodobé zrání bylinných směsí v maceračních nádobách dává produktu nedostižitelnou příjemnou aromatickou vůni s jemnou nahořklou chutí.

Použití: Benediktinský likér je několik staletí starý tradiční výrobek na bázi přírodních léčivých rostlin, prověřený staletími. V chlazeném stavu je vynikajícím aperitivem před jídlem a v teplotě kolem 18°C digestivem po jídle.

Benediktinský likér nalezne své místo a uplatnění v moderní gastronomii při přípravě míchaných nápojů.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Benediktinský likér ( 30 % obj )”

Your email address will not be published. Required fields are marked *