Germaflex 200g

409.00 

Doplněk stravy vyživující a ochraňující klouby

Description

Doplněk stravy vyživující a ochraňující klouby
Složení: obilné klíčky, erytritol, výtažky ze žraločí chrupavky a korýšů bohaté na chondroitin sulfát a na glukosamin, lithothame, hydrolyzovaný mořský kolagen, přírodní aroma bez přidaného cukru, kyselina hyaluronová, výtažek z kohoutího hřebínku, měď a mangan přírodního původu. Může obsahovat stopy sóji.

Germaflex je potravinový doplněk určený všem, kdo potřebují posilnit, ochránit a vyživit své klouby. Aktivní prvky obsažené v Germaflexu nejsou organismu cizí. Jsou v něm přirozeně přítomny, zvláště v chrupavce, šlachách a vazivu. Avšak s přibývajícím věkem nebo opotřebením se jejich přítomnost snižuje. To s sebou přináší jistou ztuhlost a snížení ohebnosti. K podpoře ochrany kloubů a obnově chrupavky mniši ze Sept-Fons vybrali ty nejlepší přísady přírodního původu a doplnili je obilnými klíčky, uznávaným zdrojem živin s příjemnou chutí.

Doporučené užívání: Pro dlouhodobý blahodárný účinek je počáteční dávka 20 g (2 pol. lžíce) denně po dobu 2-3 měsíců. Poté denní dávku snížte na 10 g. Germaflex je lehce rozpustný ve vodě. Užívejte ho během jednoho nebo více jídel. Maximální denní dávka je 20 g.

Průměrné hodnoty ve 20 g:
Energetická hodnota: 242 kJ (58 kcal).

Kolagen: 1000 mg
Glukosamin Hcl: 1500 mg
Chondroitin sulfát: 1200 mg
Kyselina hyaluronová: 14 mg

Bílkoviny: 5,6 g Vápník: 600 mg
Glycidy: 9,5 g Fosfor: 106 mg
Tuky: 1,0 g Hořčík: 23,8 mg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Germaflex 200g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *