Silicium 500ml

509.00 

Doplněk stravy přirozeně bohatý na křemík.

Description

Doplněk stravy přirozeně bohatý na křemík.

Složení: Hydroalkoholický výtažek z listů a stonků přesličky* (Equisetumarvense) a kopřivy* (Urticadioica); glycerín; okyselující přísada: kyselina citrónová. Alkohol 4,95°. Přísady označené * pocházejí z ekologického zemědělství. Certifikováno FR-BIO-01.

Obsah: 500 ml.

Přeslička zmírňuje zánětlivé bolesti v kloubech.
Křemík je přítomen všude v těle jako základní prvek pojivových tkání. Proto přichází výrobek Křemík Bio, který přispívá k tvorbě pojivových tkání, jako jsou šlachy, chrupavky, pokožka atd., jako dokonalý doplněk našeho výrobku Germaflex, bohatého na mangan.

Kopřiva a přeslička jsou přírodními zdroji křemíku. Křemík Bio je obzvláště bohatý na bio přesličku, která je oceňována při zánětlivých problémech. Křemík Bio neobsahuje barviva ani konzervanty a je přísně kontrolován, aby zaručoval stanovený přínos křemíku přírodní povahy ve formě rozpustného extraktu.

Doporučené užívání: Užívejte 20 ml dvakrát denně (použijte dávkovací odměrku). Po otevření uchovávejte v chladničce. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám. Tento potravinový doplněk má být užíván jako doplněk pestré a vyvážené stravy, v souladu se zdravým životním stylem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silicium 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *